Arkas Otomotiv Otokar/Fruehauf’un bayisi oldu
Arkas Otomotiv İzmir KemalPaşa

Arkas Otomotiv temsil etmekte olduğu markalara Otokar/Fruehauf’u ekleyerek Renault Trucks’ın da dahil olduğu portföyündeki marka sayısını sekize çıkardı.

Otokar/Fruehauf markasının Ege Bölgesi’ndeki pazar payını artırmayı hedefleyen Arkas Otomotiv, İzmir Kemalpaşa ve Denizli’de bulunan Renault Trucks plazalarında Otokar/ Fruehauf markalı ürünleri sergiliyor. Ürün yelpazesinde yer alan treyler ve semi-treylerle Ege’li yurtiçi ve yurtdışı nakliye, lojistik ve dağıtım hizmeti veren işletmelerin ihtiyacını karşılamayı hedefliyor. Dünyanın önde gelen semi-treyler markalarından Amerikan şirketi Fruehauf, Türkiye’de bir Koç Topluluğu şirketi olan Otokar tarafından temsil ediliyor.

Otokar/Fruehauf markalı semi-treylerler Adapazarı Otokar üretim tesislerinde Türk mühendisler tarafından müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda tasarlanıp üretiliyor. Bozulabilir Gıda Taşıma Standardı (ATP) onaylı frigorifik treyler üretiminde ve Tehlikeli Madde Taşımacılığı Standartları (ADR) onaylı tanker treyler üretiminde lider olan Fruehauf markası ayrıca, Avrupa Birliği ülkelerinde zorunlu olan “Avrupa Tip Onayı” sertifikasına da sahip. Otokar/Fruehauf güçlü bayi teşkilatıyla tüm yurt sathında müşterilerine servis hizmeti veriyor. Arkas Otomotiv Kemalpaşa ve Denizli’deki servislerinde sunduğu hizmetlerin yanı sıra tüm Ege’ye yol yardımı da sağlıyor.
İzmir
Kemal Paşa:
(0232) 877 04 30
Denizli: (0258) 267 24 80